MANEM.CZStolařství Manem - váš parter při rekonstrukci.

Stolařství - záruka

Vestavěné skříně

Vestavné skříně

Skříně na míru

Skříně Ostrava

Posuvné skříně

Vestavene skrine

Výroba nábytku na zakázku

Truhlarstvi

Výroba kuchyní

Stolařství Manem - Ostrava

Nezávazná návštěva, velký výběr materiálu, poradenství, návrhy, cenové kalkulace a doprava zakázky do 20 km ZDARMA !!

7let záruka na posuvné systémy a kování ASTIN !!
Pozáruční servis našeho stolařství samozřejmostí !!
Jsme přímými výrobci nábytku.

Stolařství Stolařství Stolařství Stolařství Stolařství Stolařství Stolařství Stolařství

Vestavěné skříně

Pokud přemýšlíte jak zmodernizovat byt nebo kde přehledně uložit stále se hromadící oblečení, knihy atd., nastává ten pravý čas pro volbu vestavěné skříně. Vestavěné skříně se staly ideálním moderním doplňkem, kterým se dá účelně vyplnit nevyužitý výklenek, ložnice, dětský pokoj, stejně tak i kancelář.
Díky široké paletě materiálu a možnosti dělení se dají vestavěné skříně zakomponovat téměř všude.

Vestavěná skříň může také plnit funkci dělící příčky v místnosti. Pro tento účel mohou být také použity samostatně stojící posuvné dveře, které jsou v rámci prostorového využití velmi úsporné a účelné.

Před naší první návštěvou je vhodné, abyste měli přibližnou představu ohledně vzhledu a umístění vestavěné skříně v místnosti. Je třeba si také předem změřit místnost a zkusit si načrtnout plánek rozmístění jednotlivého nábytku včetně plánované vestavěné skříně. Po naší návštěvě Vám poté zpracujeme 3D návrh,
aby byla Váše představa co nejreálnějí zobrazena. Co se týče vestavěných skříní, je dobré si také naplánovat rozmístění polic, šatních tyčí, drátěného programu, šuplíků a dalších doplňků, aby byla skříň co nejefektivněji využita. Na našich stránkách se můžete v galérii doplňku podívat na některé součástí vybavení skříní, kterýmí je možno vestavěnou skříň vybavit.

Stejně velkou pozornost, jakou věnujete umístění dopňků do skříně, je třeba zaměřit na vzhled čelní strany, která tvoří hlavní desing skříně. Dveře mohou být buďto posuvné,otočné nebo s klasickým bantovým otvíráním.

Při výrobě posuvných dveří lze vybírat z široké škály materiálů, a to jak ze strany výplní ( zrcadla a dalších skleněných výplní, lamina,ratanu atd.), tak i po stránce kování a dalších doplňků.

Ukázka doplňků